Internet Data Cleaning

Czyszczenie danych
w internecie

Zajmujemy się czyszczeniem lub aktualizacją danych osobowych oraz firmowych w internecie.

Każdego dnia pozostawiasz ślad internetowy, który znajduje się w bazach danych wielu podmiotów. Niektóre dane są dobre, niektóre są złe (informacje o długach, złe opinie, prześladowania etc.) i to właśnie te negatywne dane mogą wpływać na Twoje życie prywatne lub biznesowe.

Chcesz zniknąć z internetu? Jesteś przeciążony lub przytłoczony informacjami o Tobie lub Twojej firmie, bądź też niektóre dane źle wpływają na Twoje samopoczucie lub biznes?

Ta usługa jest właśnie dla Ciebie.

Masz prawo do tego aby zniknąć, lub niektóre dane przestały istnieć. Po prostu przestały być widoczne w internecie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu osób, rozpoczęliśmy świadczyć usługę Czyszczenia Danych w Internecie. Każdy w oparciu o ustawę o RODO, która zaczęła obowiązywać od 25 maja 2018 r., ma prawo być zapomnianym lub aby jego dane były aktualne.

Skorzystaj z formularza w celu przeprowadzenia przez nasz zespół wstępnej analizy Twoich danych w internecie.

Zapytaj o więcej

Wypełnij poniższy formularz

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko
Wybierz usługę, która Cię interesuje:
Sprecyzuj swoje potrzeby:
Proszę podać dokładną nazwę firmy widniejącą w CEiDG lub KRS w przypadku gdy chcesz skorzystać z czyszczenia lub aktualizacji danych firmowych znajdujących się w internecie.
Podaj tylko w przypadku zapytania o czyszczenie danych firmowych.
Wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Euro Media Press Sp. z o.o. jest niezbędne do obsługi Twojego zapytania. Jeśli masz wątpliwości, zapoznaj się z naszą Polityką prywatności [otwiera nową kartę].