Rozwiązania sprzedażowe

Sklepy internetowe
+ E-commerce

Do Twojej dyspozycji posiadamy rozwiązania sprzedażowe i abonamentowe.

Oferujemy budowę sklepów internetowych, opartych o systemy E-commerce i CMS do zarządzania treścią.

Każdy sklep internetowy czy strona sprzedażowa, dostosowywana jest do potrzeb i charakteru danego przedsięwzięcia oraz wymagań klienta.

Staramy się aby systemy, które wdrażamy były proste i intuicyjne w obsłudze. Zaś w obszarach, które na to pozwalają, były w pełni zautomatyzowane. Zachowując przy tym funkcję administracyjną i pełną kontrolę.

Rozwiązania sprzedażowe E-commerce

Zobacz, co możemy dla Ciebie wykonać

Strony sprzedażowe i ofertowe

Zaprojektujemy i zbudujemy Tobie stronę sprzedażową lub zbierającą zapytania o produkt czy usługę.

Sklepy internetowe

Stworzymy kompletny i funkcjonalny sklep internetowy, posiadający wiele rozwiązań sprzedażowych, ułatwiających pracę Tobie oraz Twojemu zespołowi.

Systemy rezerwacji

W ramach tej usługi, wykonamy dla Ciebie przejrzystą oraz prostą w obsłudze stronę, która umożliwia dokonywanie rezerwacji w sposób całkowicie automatyczny, w czasie rzeczywistym.

Systemy ogłoszeniowe

Wykonujemy serwisy ogłoszeniowe, różnego typu oraz dla każdego rodzaju branży. Twój serwis może być rozbudowany o oferty pracy, drobne ogłoszenia, ogłoszenia motoryzacyjne, nieruchomości, matrymonialne lub jako odrębny i kompletny system ogłoszeniowy.

Systemy aukcyjne i licytacje

Oferujemy rozwiązania aukcyjne jako dodatkowe rozwiązanie do Twojego sklepu internetowego lub jako oddzielny system aukcyjny z możliwościami typowymi dla znanych serwisów aukcyjnych dostępnych w internecie.

Systemy abonamentowe

Rozwiązania abonamentowe i subskrypcyjne dla Twojej strony, które oferują płatny lub bezpłatny dostęp do wybranych treści lub części Twojego serwisu.