Usługi

Poznaj nas i nasze usługi

Zaangażowani zawodowcy z 17 letnim doświadczeniem, którzy poprzez swoją wiedzę i umiejętności, starają się sprostać oczekiwaniom klientów w osiąganiu swoich celów biznesowych.

Działamy w branży internetowej i projektowania graficznego od 2006 r. Swoją przygodę rozpoczęliśmy na studiach, pracując dla firmy z branży beauty. To zlecenie było początkiem powstania pierwszej firmy Manzana (hiszp. jabłko).

Przez te wszystkie lata, nauczyliśmy się zwinnego projektowania oraz dostarczania kompletnych usług internetowych. Tworzymy rozwiązania ułatwiające firmom rozpoczęcie i prowadzenie biznesu w sferze rzeczywistej i wirtualnej. Zarówno lokalnie, jak i globalnie.

Naszą podstawową i pierwotną usługą jest projektowanie graficzne.

Dzięki tym umiejętnościom, zdobytym przez lata, naturalną drogą było rozszerzenie usług o budowę i wdrażanie zaawansowanych rozwiązań oraz narzędzi biznesowych, ułatwiających i przyspieszających pracę zespołu danej firmy.

Oferujemy budowę stron i serwisów internetowych dla osób indywidualnych, samozatrudnionych, Małych i Średnich Przedsiębiorstw, jak również dla dużych korporacji. W naszym zestawieniu usług są sprawdzone rozwiązania i systemy internetowe, które rozwijamy od kilkunastu lat. Po to, aby były dostosowane do aktualnych trendów oraz danego przedsięwzięcia i wymagań klienta.

Zapraszam Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz realizacjami, a finalnie do skorzystania z naszych usług i rozpoczęcia współpracy.

Michał Jabłoński
Założyciel Brainwork.pl