Oferujemy

Projektowanie graficzne

Projektowaniem graficznym zajmujemy się od 2006 roku. W naszej ofercie znajdziesz usługi projektowania logo, stron internetowych, materiałów reklamowych, tworzenie marki tzw. branding oraz rebranding.

W każdym momencie tworzenia, będziesz miał wgląd oraz swój udział w proces projektowania. Natomiast po zaakceptowaniu projektu, otrzymasz pliki źródłowe oraz gotowe pliki w wybranym przez Ciebie formacie, do wykorzystania w danym kanale reklamowym czy informacyjnym.

Zapytaj o więcej
Usługi projektowania

Zobacz, co możemy dla Ciebie wykonać

Logo i rebranding

Zaprojektujemy logo dla Twojej firmy a stare odświeżymy. Za dodatkową opłatą otrzymasz księgę znaku, zawierającą szereg zasad stosowania Twojego znaku graficznego.

Identyfikacja wizualna

Stworzymy kompletną i spójną identyfikację wizualną Twojej firmy, w oparciu o wcześniej zaprojektowane logo. To Ty wybierasz jakie materiały mamy Ci przygotować i dostarczyć.

Prezentacje multimedialne

Wykonamy ciekawe i dobrze zaprojektowane prezentacje i infografiki promujące Twoje przedsięwzięcie i firmę. Prezentacje często są niezbędne do przedstawienia klientom rozwiązań w ciekawy sposób.

Strony internetowe

Zaprojektujemy Ci nowoczesną, wygodną i przyjazną dla użytkownika oraz dobrze wyglądającą stronę internetową.

Interfejsy mobilne i webowe

Wykonamy projekty graficzne aplikacji oraz responsywnych rozwiązań webowych, dostosowanych na urządzenia mobilne.

Ulotki, broszury, plakaty, wizytówki

Zajmujemy się również projektowaniem podstawowych materiałów reklamowych, które będą promowały Twoją firmę.

Katalogi i magazyny

Zaprojektujemy katalog lub magazyn w oparciu o najnowsze trendy projektowania. Czytelne i dostosowane do wyświetlania w przeglądarce oraz gotowe do druku.

Gazety i czasopisma

Oprócz tworzenia serwisów informacyjnych, możemy stworzyć dla Ciebie kompletną gazetę lub czasopismo w wersji tradycyjnej.

Reklamy i banery

Zajmujemy się również projektowaniem reklam wielkoformatowych oraz banerów na potrzeby reklamy zewnętrznej i wewnętrznej oraz do wyświetlania w internecie.

Wycena projektu

Potrzebujesz wyceny projektu?

Jeśli chcesz nam zlecić wykonanie konkretnego projektu i chciałbyś dowiedzieć się jakie będą koszty. Pozostaw nam swój kontakt!

Napisz do nas